چین Beverage Filling Machine سازنده

Sunswell Machinery Co.، Ltd.

دستگاه های بطری سازی برای آب ، آب میوه ، نوشیدنی های گازدار ، شیر و روغن با 12 سال تجربه بازار جهانی و حضور بیش از 50 کشور.

اخبار

June 7, 2022

2000 لیتر در ساعت ایستگاه CIP تمام اتوماتیک آماده حمل و نقل

ما به تازگی تولید یک مجموعه از سیستم CIP تک حلقه تمام اتوماتیک را به پایان رسانده ایم که دارای 3 عدد مخزن 2000 لیتری و 18 متر است.3پمپ تغذیه CIP، 20 متر3پمپ برگشت CIP.

اکنون این دستگاه از قبل بسته بندی شده و آماده بارگیری در ظرف است.ما معتقدیم که این دستگاه در بهترین حالت به مشتری خدمت می کند و مشتاقانه منتظر همکاری با این مشتری در ماشین های دیگر هستیم.

در زیر توضیحاتی در مورد این سیستم آورده شده است:

مخازن اسید یا قلیایی به ترتیب برای ذخیره محلول های پاک کننده اسید یا قلیایی استفاده می شوند.اجزاء و غلظت محلول تمیز کننده را می توان با توجه به الزامات فرآیند تمیز کردن تهیه کرد.در میان آنها، افزودن اسید یا قلیایی به صورت خودکار افزودن است و تشخیص غلظت عملیات خودکار است.سپس محلول تمیز کننده قلیایی از طریق مبدل حرارتی صفحه ای تا دمای مورد نیاز گرم می شود.مخزن مجهز به دماسنج اندازه گیری دما است که می تواند دما را در مخزن ذخیره مربوطه نمایش دهد.مخزن ذخیره سازی یک کانتینر جوی است که از صفحه فولادی ضد زنگ و سر بهداشتی ساخته شده است و یک رابط خروجی در زیر بدنه مخزن ارائه شده است.

 

آخرین اخبار شرکت 2000 لیتر در ساعت ایستگاه CIP تمام اتوماتیک آماده حمل و نقل  0

 

مخزن ذخیره مایع ساختار دایره ای دارد و لوله های ورودی و خروجی از لوله های بهداشتی فولادی ضد زنگ ساخته شده اند.با در نظر گرفتن الزامات بهداشت صنایع غذایی، تمام قطعات در تماس با مایع از فولاد ضد زنگ SUS304 ساخته شده است.

 

آخرین اخبار شرکت 2000 لیتر در ساعت ایستگاه CIP تمام اتوماتیک آماده حمل و نقل  1

مهر و موم در تمام شیرهای خط لوله از حلقه لاستیکی سیلیکونی ساخته شده است که دارای خاصیت ارتجاعی کافی، مقاومت در برابر دمای بالا، مقاومت در برابر اسید و قلیایی و عملکرد آب بندی خوب است.

                                                                                                           

نویسنده: سام

اطلاعات تماس