چین Beverage Filling Machine سازنده

Sunswell Machinery Co.، Ltd.

دستگاه های بطری سازی برای آب ، آب میوه ، نوشیدنی های گازدار ، شیر و روغن با 12 سال تجربه بازار جهانی و حضور بیش از 50 کشور.

اخبار

April 22, 2022

ماشین آلات پر کردن نوشابه های گازدار

آخرین اخبار شرکت ماشین آلات پر کردن نوشابه های گازدار  0

 

امروزه نوشیدنی‌های گازدار به شدت مورد علاقه عموم مردم قرار گرفته‌اند، مانند کوکاکولا، اسپریت و سایر نوشیدنی‌های حاوی CO2 و ماشین‌های پرکن گازدار نیز تجهیزاتی ضروری در تولید نوشیدنی و شاخه‌ای مهم از صنعت ماشین‌های پرکن هستند.

 

اخیرا ماشین آلات پرکن نوشابه های گازدار را به چندین کشور از جمله آمریکا، قزاقستان، پاناما و غیره ارائه کرده ایم. مشتری آمریکایی 4 مجموعه را همزمان سفارش داده است.

 

آخرین اخبار شرکت ماشین آلات پر کردن نوشابه های گازدار  1

 

در ادامه به معرفی ماشین آلات پرکن نوشابه های گازدار می پردازیم.

 

1. شرح ماشین آلات پر کردن نوشابه های گازدار:

دستگاه پرکن نوشابه های گازدار شستشو، پر کردن و دربندی را یکپارچه می کند.بسته به نوع بطری، مواد بطری و درپوش، برخی از قسمت های دستگاه پرکن تغییر کرده است، اما اصل کلی اساساً یکسان است.به طور کلی از بطری های پلاستیکی PET برای تولید نوشابه های گازدار استفاده می شود.اصل کار دستگاه پرکن نوشابه های گازدار پرکن ایزوباریک است.هنگام پر کردن، فشار مخزن ذخیره مایع و بطری برابر نگه داشته می شود.بقیه قطعات مانند آبکشی و دربندی در دستگاه پرکن آب خالص یکسان است اما اصل پر کردن متفاوت است.اصل استفاده از ایزوباریک در ماشین آلات پر کردن نوشابه های گازدار این است که اطمینان حاصل شود که دی اکسید کربن می تواند به طور کامل در مایع یکپارچه شود تا به محتوای گاز مورد نیاز دست یابد.دما و فشار پر شدن در تولید نوشابه های گازدار بسیار مهم است که تعیین می کند آیا می توان به محتوای گاز مورد نیاز دست یافت یا خیر.به طور کلی، آب شربت باید قبل از مخلوط شدن آب شربت با دی اکسید کربن توسط یک واحد خنک کننده خنک شود.

 

2. ویژگی های فنی اصلی ماشین آلات پر کردن نوشابه های گازدار:

① کل دستگاه از فولاد ضد زنگ 304 ساخته شده است که در برابر خوردگی مقاوم است و به راحتی تمیز می شود.②همه اجزای اصلی الکتریکی دستگاه پرکن نوشابه های گازدار مانند زیمنس، میتسوبیشی، امرون پذیرفته شده است.③ماشین پرکن نوشابه های گازدار PLC کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی را برای کنترل تمام اجزای الکتریکی، با مدار ساده، تعمیر و نگهداری راحت و عملکرد آسان، اتخاذ می کند.هنگامی که با مشکلی مواجه می شوید، بلافاصله سیگنال مربوطه را ارسال می کند، دستگاه را برای تعمیر و نگهداری متوقف می کند و اطلاعات مربوط به تعمیر و نگهداری را ارائه می دهد.

 

دستگاه پرکن نوشابه گازدار تجهیزات اصلی کل خط تولید نوشابه های گازدار است.کل خط به پنج بخش تقسیم می شود: 1) تجهیزات تصفیه آب: ماسه کوارتز، کربن فعال، یون سدیم، فیلتر دقیق، اسمز معکوس RO، ضدعفونی کننده اشعه ماوراء بنفش.2) سیستم دمیدن: دستگاه دمیدن.3) سیستم اختلاط: دیگ ذوب شکر، مخزن مخلوط، فیلتر دوگانه، میکسر نوشابه های گازدار 4) سیستم پر کردن: بطری unscrambler، دستگاه پرکن نوشیدنی گازدار، درپوش لودر، درپوش جور کننده.5) سیستم بسته بندی: بازرسی نور، چاپگر جوهر افشان، دستگاه برچسب زدن آستین، دستگاه بسته بندی فیلم، پالت ساز.

 

آخرین اخبار شرکت ماشین آلات پر کردن نوشابه های گازدار  2

 

ما تولید کننده حرفه ای ماشین آلات بطری نوشیدنی با بیش از 10 سال تجربه هستیم، از تماس با ما خوش آمدید و امیدواریم در آینده فرصتی برای همکاری داشته باشیم.

 

نویسنده: فلورا

اطلاعات تماس