چین Beverage Filling Machine سازنده

Sunswell Machinery Co.، Ltd.

دستگاه های بطری سازی برای آب ، آب میوه ، نوشیدنی های گازدار ، شیر و روغن با 12 سال تجربه بازار جهانی و حضور بیش از 50 کشور.

اخبار

March 22, 2022

سفارش CIP از مشتریان عربستان سعودی

یک ماه پیش سفارش ایستگاه CIP اتوماتیک تک حلقه ای 2 تن در ساعت از عربستان سعودی دریافت کردیم.اکنون ایستگاه CIP در حال شکل گیری است:

 

آخرین اخبار شرکت سفارش CIP از مشتریان عربستان سعودی  0

 

آخرین اخبار شرکت سفارش CIP از مشتریان عربستان سعودی  1

 

این تجهیزات عمدتاً از مخزن قلیایی، مخزن ذخیره اسید، مخزن آب گرم و پمپ گریز از مرکز، پمپ برگشت و غیره تشکیل شده است. می تواند به طور مکرر داخل تجهیزات مشخص شده را گردش دهد و شستشو دهد که وظیفه تمیز کردن و استریل کردن را دارد. برای تمیز کردن و استریل کردن دستگاه های پر کردن آب و تجهیزات پردازش استفاده می شود.همچنین می توان از آن برای تجهیزاتی با الزامات بهداشتی مانند سیستم های خط لوله تحویل مایعات کم فشار و تجهیزات در صنایع لبنی، غذایی، آرایشی و بهداشتی و پزشکی و بهداشتی استفاده کرد.

 

این تجهیزات از یک پمپ گریز از مرکز برای انتقال مواد شوینده در خط لوله محصول و تجهیزات برای گردش اجباری برای رسیدن به هدف تمیز کردن استفاده می کند.بنابراین، نیازی به برچیدن خطوط لوله و تجهیزات در حین تمیز کردن نیست، که می تواند استفاده از تجهیزات را بهبود بخشد و شدت کار کارگران را کاهش دهد.

 

اصل کار

ابتدا مایع قلیایی گرم می شود و روش گرمایش از مبدل حرارتی نوع صفحه ای استفاده می کند.پس از گرم شدن تا دمای تنظیم شده، طبق یک روش خاص، دستگاه پرکن یا سایر تجهیزات به طور خودکار در لوله با قلیایی، اسید و آب داغ شستشو داده می شود تا اجسام باقیمانده از بین بروند تا ضد عفونی و استریل شوند.

 

نویسنده: سام

 

اطلاعات تماس