چین Beverage Filling Machine سازنده

Sunswell Machinery Co.، Ltd.

دستگاه های بطری سازی برای آب ، آب میوه ، نوشیدنی های گازدار ، شیر و روغن با 12 سال تجربه بازار جهانی و حضور بیش از 50 کشور.

اخبار

June 20, 2022

صحبت درباره خط تولید آبجو

در زندگی روزمره، چه برای غذا خوردن بیرون برویم و چه در خانه غذا بخوریم، چه زمستان باشد و چه تابستان، معمولاً مقداری آبجو می نوشیم و آبجو اکنون بخشی از زندگی ما شده است.بنابراین، طبیعتاً خطوط تولید آبجو بیشتر و بیشتر می شود.حالا بیایید ببینیم آبجو چگونه تولید می شود!

 

مواد اولیه تولید ماءالشعیر برنج و مالت است، بنابراین ابتدا باید مالت را فرآوری کنیم.

آخرین اخبار شرکت صحبت درباره خط تولید آبجو  0

تجهیزات تخمیر آبجو

 

فرآیند مالت سازی:

 

جو خام → زبر کردن (حذف ناخالصی ها، سنگ و آهن) → انتخاب (حذف دانه های متفرقه و دانه های آسیب دیده) → درجه بندی (زیر 2.2 میلی متر برای خوراک) → غوطه وری → جوانه زنی (از طریق هوای تنظیم دما و رطوبت) → مالت سبز → خشک کردن و کک کردن → حذف ریشه → مالت تمام شده

 

صنایع دستی آبجو:

 

برنج و مالت ← خرد کردن مواد خام ← ژلاتینه ← ساکاره سازی ← فیلتراسیون مخمر ← جوشاندن مخمر ← افزودن رازک ← بارش سیکلوترون ← خنک کننده → تخمیر → پس از تخمیر (بالغ) → فیلتر شراب →

پر کردن → آبجو تازه

به خاطر↗

↘ عقیم سازی → پر کردن → آبجو پخته شده

 

برای بسته بندی آبجو، به طور کلی دو نوع وجود دارد: قوطی آلومینیومی یا بطری شیشه ای.

آخرین اخبار شرکت صحبت درباره خط تولید آبجو  1

قوطی های آلومینیومی دو گرایش مصرف کلان دارند: راحتی و کشف.قوطی‌های آلومینیومی سبک‌تر، بادوام‌تر، حمل‌و‌نقل راحت‌تر و امکان استفاده در مکان‌های بیشتری نسبت به بطری‌های شیشه‌ای هستند.قوطی‌های آلومینیومی همچنین به مصرف‌کنندگان این امکان را می‌دهند که برندها یا سبک‌های جدید را بدون تعهد به حجم و قیمت نوشیدنی‌های با فرمت استاندارد آزمایش کنند.

 

نه تنها این، مفهوم حفاظت از محیط زیست در دو سال گذشته به طور فزاینده ای در جهان رایج شده است.مفهوم حفاظت از محیط زیست و مصرف کم کربن منجر به این می شود که محصولات کنسرو شده آبجو ذهن مصرف کنندگان را در مقیاس بزرگ به خود مشغول کند.با نگاهی به سیر زمانی شکل‌های بسته‌بندی آبجو در جهان و تکامل، می‌توان پیش‌بینی کرد که آبجوی کنسرو شده و آبجوی بطری شده در عرض پنج سال با یکدیگر همگام خواهند شد.

 

البته Sunswell می تواند هم خط تولید آبجو بطری شیشه ای و هم تولید آبجو کنسرو آلومینیومی را بر اساس درخواست مشتریان ارائه دهد.

آخرین اخبار شرکت صحبت درباره خط تولید آبجو  2

ماشین آلات پر کردن آبجو بطری شیشه ای

آخرین اخبار شرکت صحبت درباره خط تولید آبجو  3

ماشین آلات پر کردن آبجو کنسرو آلومینیومی

 

ما معتقدیم که دیدن این موارد بالا باید درک کلی از خط تولید آبجو ما داشته باشد!

 

Sunswell متعهد به ارائه راه حل برای خطوط تولید آبجو 4000BPH-36000BPH است.در صورت هر گونه ایده یا درخواست با ما تماس بگیرید.

نویسنده: فلورا

اطلاعات تماس