پیام فرستادن
چین Beverage Filling Machine سازنده

Sunswell Machinery Co.، Ltd.

دستگاه های بطری سازی برای آب ، آب میوه ، نوشیدنی های گازدار ، شیر و روغن با 12 سال تجربه بازار جهانی و حضور بیش از 50 کشور.

اخبار

January 17, 2023

سفارش جدید از قزاقستان

Sunswell سال هاست که بازار قزاقستان را پرورش داده است.در این میان، پروژه های خط تولید بزرگ بسیاری انجام شده است و تأثیر برند خاصی در منطقه دارد.بنابراین، مشتریان بیشتر و بیشتری از Sunswell، از جمله برخی از تازه واردان، به دنبال همکاری هستند.

آخرین اخبار شرکت سفارش جدید از قزاقستان  0

در نوامبر 2022، یک مشتری از قزاقستان کیزیلوردا Sunswell را پیدا کرد تا در مورد خط تولید آب بطری کوچکتر مذاکره کند.مشتری هیچ تجربه تولیدی در صنعت آب بطری ندارد، بنابراین امیدوار است که یک تامین کننده حرفه ای تجهیزات آب بطری برای همکاری پیدا کند.پس از اطلاع از اطلاعات شرکت Sunswell و بازدید از خط تولید مشتری محلی دیگری که توسط Sunswell ارائه شده بود، مشتری بلافاصله تامین کننده تجهیزات نهایی را به عنوان Sunswell قفل کرد.دو طرف به سرعت جزئیات فنی را مشخص کردند.پس از مذاکرات تجاری، دو طرف قراردادی را امضا کردند تا Sunswell یک خط تولید آب خالص با سرعت 3000bh (500ml) را برای خریدار طراحی و تولید کند، از جمله دستگاه قالب‌گیری دمشی اتوماتیک، نوار نقاله هوا، تجهیزات تصفیه آب RO، پر کردن 3 در 1. دستگاه، دستگاه دوز نیتروژن مایع، نوار نقاله بطری پر شده، دستگاه برچسب زنی، بسته بندی بسته بندی فیلم و تجهیزات کمکی به عنوان کمپرسور هوا، چیلر و غیره.

آخرین اخبار شرکت سفارش جدید از قزاقستان  1

آخرین اخبار شرکت سفارش جدید از قزاقستان  2

اگرچه خروجی خط تولید زیاد نیست، فناوری حرفه ای و کیفیت تجهیزات خوب SUNSWELL به مشتری کمک می کند تا وارد بازار آب بطری محلی شده و به سرعت رشد کند.

نویسنده: جرج

اطلاعات تماس