پیام فرستادن
چین Beverage Filling Machine سازنده

Sunswell Machinery Co.، Ltd.

دستگاه های بطری سازی برای آب ، آب میوه ، نوشیدنی های گازدار ، شیر و روغن با 12 سال تجربه بازار جهانی و حضور بیش از 50 کشور.

اخبار

September 14, 2023

سفارش از طرف مشتری دیگری مشتری کوستاریکا

سانزول برای سال های زیادی در بازار کاستاریکا درگیر بوده است. در حال حاضر 6 خط تولید تامین شده توسط سانزول در حال کار است.برند سانزول در کوستاریکا در حال حاضر درجه ای از محبوبیت را دارد.

آخرین اخبار شرکت سفارش از طرف مشتری دیگری مشتری کوستاریکا  0

مهم نیست که مشتری بزرگ یا کوچک باشد، سنزول آن را جدی می گیرد. ماه گذشته، ما از کاستاریکا درخواست دریافت کردیم. مشتری یک ماشین پر کردن آب بطری خطی کوچک در حال کار است.,و مشتری امیدوار است که یک ماشین پرکننده چرخان با ظرفیت 2000BPH را برای ارتقا و جایگزینی آن خریداری کند.مشتری امیدوار است که دستگاه پر کردن بتواند هم آب ثابت و هم نوشابه های گازی را پر کند.اگرچه تولید بزرگ نیست، سانزول یک ماشین پرکننده DXGF8-8-3 سه در یک را بر اساس نیازهای خود برای این دستگاه ارائه داد. این ماشین دارای توابع شستن بطری، پر کردن و پوشاندن است.ساختار فشرده ای داره، ظاهر زیبا و درجه بالایی از اتوماسیون. راه حل ارائه شده توسط Sunswell به سرعت توسط مشتری شناخته شد و دو طرف قرارداد را امضا کردند.ما باور داریم که تجهیزات سنزول به مشتری کمک می کند تا خطوط تولید فعلی خود را بهبود بخشد و سهم بازار خود را گسترش دهد.

آخرین اخبار شرکت سفارش از طرف مشتری دیگری مشتری کوستاریکا  1

نویسنده: جورج

اطلاعات تماس